Prodej zábavní pyrotechniky, ohňostroje, e-shop se zábavní pyrotechnikou

rozšířené vyhledávání

 • Římské svíce

  Římské svíce


  V této kategorii naleznete craclingové efekty, barevné světlice nazvané římské svíce. Jedná se o pyrotechnické předměty podlouhlého tvaru tyče, které po zapálení postupně vystřelují různobarevné případně rachotivé světličky do výšky až 5-20m. Římské svíce
 • Pochodně - fontány

  Pochodně - fontány


  V kategorii pochodně - fontány naleznete pyrotechnické výrobky jako jsou různé gejzíry a vulkány, pochodně, s různými počty tub. Po zapálení začnou s fontány sršet stříbrné nebo zlaté jiskry od 30 cm až do výšky 2,5 metrů. Pochodně - fontány
 • Kompakty - baterie

  Kompakty - baterie


  V této kategorii naleznete výrobky se sérií jednotlivých výmetnic (tubusů), které jsou propojeny zápalnicí. Z jednotlivých tubusů jsou postupně za sebou vystřelována efektová pouzdra a ve výšce 15–45 metrů vytvářejí různé světelné a zvukové efekty. Kompakty - baterie
 • Petardy - dělobuchy

  Petardy - dělobuchy


  V této kategorii naleznete výrobky se světelným a zvukovým efektem jako jsou škrtací petardy, megatřesky, dělobuchy, petardy s knotem, petardy s dvojím výbuchem, španělské mušky. Výrobky se zapalují škrtnutím o škrtátko zápalek, poté se odhazují. Petardy - dělobuchy
 • Kulové pumy

  Kulové pumy


  V kategorii kulové pumy naleznete nejefektnější pyrotechnické výrobky s výškovým efektem. Odpalují se jednotlivě z přiložených moždířů ( koule se vkládá do moždíře a přetlakem je vystřelena do různé výšky kde exploduje ), vytváří různobarevné efekty. Kulové pumy
 • VULKÁNY - GEJZÍRY

  VULKÁNY - GEJZÍRY


  V této kategorii naleznete pyrotechnické výrobky jako jsou různé gejzíry a vulkány s různými počty tub. Po zapálení začnou s fontány sršet stříbrné nebo zlaté jiskry od 30 cm až do výšky 2,5 metrů. Často jsou sloupy jisker obohaceny barevnými světličkami. VULKÁNY - GEJZÍRY
 • Rakety

  Rakety


  Pyrotechnické výrobky, které jsou složené z motoru, efektového pouzdra a stabilizátoru ( špejle, dřevěná tyčka ). Odpalují se z lahve nebo trubky. Po odpálení rakety vylétnou vzhůru a podle typu můžou při výstupu hvízdat atd. Rakety
Produkty
Dle nebezpečnosti
Volně prodejné Volně prodejné
Od 18 let Od 18 let
Od 21 let Od 21 let
S průkazem S průkazem
Menu zboží
Nejprodávanější

Zápalná šnůra zelená 3mm točená

Klasická pyrotechnická zápalnice, cena za 1m, n...
8 Kč / (0,3€)
TN:
detail Zápalná šnůra zelená 3mm točená

Fotbalová pochodeň

BENGÁLSKÝ OHEŇ , Pochodeň - oheň používaný...
45 Kč / (1,66€)
TN: II.
detail Fotbalová pochodeňdetail Fotbalová pochodeň

Výbuška Černá smrt 4kusy

Nejsilnější petarda volně prodejná na našem trhu...
250 Kč / (9,24€)
TN: III. CE
detail Výbuška Černá smrt 4kusy

DĚLOBUCH EXTRA SILNÝ

Civilní imitace ručního granátu - extra silný...
145 Kč / (5,36€)
TN: III.
detail DĚLOBUCH EXTRA SILNÝ

Palník pilulový elektrický 100cm

určeno pro zážeh ohňostrojů, pyrotechnických...
15 Kč / (0,55€)
TN:
detail Palník pilulový elektrický 100cm

Ruční vrhače ROS

Ruční vrhače - granátomety, určené pro civil...
80 Kč / (2,96€)
TN:
detail Ruční vrhače ROS
Novinky

Nové zboží v nabídce!

Do naší nabídky zábavní pyrotechniky jsme přidali další zboží...
24.04.2013 / číst

Nová pyrotechnika

Nezapomeňte shlédnout novinky našeho sortimentu e-shopu prodej-pyrotechniky.cz ...
21.02.2012 / číst

Volně prodejná zábavní pyrotechnika

Nabízený sortiment zábavní pyrotechniky je rozlišen dle příslušných tříd nebezpečnosti...
07.01.2011 / číst
Nacházíte se: Úvod / Obchodní podmínky
zpět

Obchodní podmínky


Obchodní podmínky platné od 1.1.2010
 

1. VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ
2. PŘEDMĚT SMLOUVY
3. DODACÍ LHŮTY
4. CENA A ZPŮSOB DODÁNÍ ZBOŽÍ
5. ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY - REKLAMACE
6. STORNOVÁNÍ OBJEDNÁVKY
7. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
8. OSTATNÍ
9. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ1. VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

  Internetový obchod www.prodej-pyrotechniky.cz je provozován spol. GENERAL ARMY, spol. s r.o. IČ 47153750 (dále jen prodávající).

Uskutečněním objednávky v tomto internetovém obchodě plně souhlasíte s Obchodními podmínkami pro dodávky zboží. Vztah zákazníka (dále jen kupujícího) a prodávajícího se řídí ustanoveními zákona č. 40/1964 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů, a těmito Obchodními podmínkami, které jsou pro obě strany závazné.

  Obchodní podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujících a jsou nedílnou součástí kupní smlouvy.


2. PŘEDMĚT SMLOUVY

Internetový obchod nabízí pyrotechnické výrobky, ohňostrojné výrobky, zábavní a technickou pyrotechniku, doplňky pro ohňostrůjce.
 

Kupní smlouva, jejímž prostřednictvím je realizován prodej zboží a služba, je uzavřena potvrzením objednávky kupujícího zaslané elektronicky formou vyplnění objednávkového formuláře. K potvrzení objednávky dochází elektronicky po přijetí objednávkového formuláře (dále jen Potvrzení objednávky).
 

  Prodávající se zavazuje, že kupujícímu dodá:
bezvadné zboží v souladu se specifikací nebo s vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží
zboží vyhovující normám, předpisům a nařízením platným na území ČR
zboží dle objednávky, naražené přesně dle vyplněné předlohy

 

Ceny zboží jsou uvedené na internetových stránkách www.pyro-shop.cz. Pro stanovení výše kupní ceny zboží je rozhodná cena zboží v okamžiku objednání. Uvedené ceny na stránkách jsou konečné, k ceně zboží je připočítána cena dopravy.
 

Prodávající je oprávněn ke změně cen zboží, nikoli však se zpětnou účinností.
 

Faktura-pokladní doklad vystavený na základě kupní smlouvy mezi prodávajícím a kupujícím je současně daňovým dokladem a potvrzením o uzavření kupní smlouvy, je dodáván společně se zbožím.
 

3. DODACÍ LHŮTY

  Dodací lhůta začíná běžet ode dne Potvrzení objednávky.


Provozovatel se zavazuje zboží v průběhu roku expedovat do 14ti dnů po objednání, většina objednávek je však expedována již následující pracovní den. V předvánočním období jsou zásilky většinou expedovány hned v den objednání. V případě že je zboží určeno jako narozeninové překvapení či dárek, je-li třeba jej doručit expresně, neváhejte nás kontaktovat, nejlépe telefonicky, rádi Vám vyhovíme a dohodneme termín dodání.   V případě platby zboží bankovním převodem je zboží odesláno po připsání kupní ceny na bankovní účet prodávajícího.

 
4. CENA A ZPŮSOB DODÁNÍ ZBOŽÍ

Zasílání zajišťuje prodávající na území České republiky prostřednictvím České pošty. Česká pošta doručuje zásilky po ČR - obchodní balík: do 24h, obyčejný balík během 2-5 pracovních dnů. Vhledem k charakteru dodávaného zboží není možno zboží expedovat mimo Českou Republiku.


Kupující má možnost objednané zboží vyzvednout také osobně v našich kamenných prodejnách:


 • ARMYSHOP - OSTRAVA - Mariánské Hory, 28. října 924 (č.or. 259), tel. 596630617, otevřeno Po-Pá 9-17h
 •  

 • ARMYSHOP - FRÝDEK-MÍSTEK - náměstí Svobody č.3, tel. 558433775, otevřeno Po-Pá 9-17h + So 9-12h

Kupující má možnost v objednávkovém formuláři zvolit způsob úhrady kupní ceny zboží a způsob odeslání zboží. Kupující je povinen zboží od přepravce převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad neprodleně tyto oznámit přepravci.


 

Způsob platby, způsob doručení a výše poštovného:  


DOBÍRKA OBCHODNÍ BALÍK ( doručení do 24h ode dne odeslání ) : 130,-
BANKOVNÍM PŘEVODEM ( Česká pošta OB - doručení do 24h ode dne odeslání ) : 110,-
OSOBNÍ ODBĚR v kamnenné prodejně ( platba při převzetí, pouze cena zboží ) : 0,-
OSOBNÍ ODBĚR ve skladu ve Frýdku-Místku ( platba při převzetí, pouze cena zboží ) : 0,-


Balné není neúčtováno – je ZDARMA.


 

Bankovní spojení : č.účtu Raiffeisen BANK - Frýdek-Místek, Ostravská 2129
Č.ú. 3249454001/5500
Název účtu : GENERAL ARMY, spol. s r.o..
Jako variabilní symbol vždy uvádějte číslo objednávky.


Prodávající zůstává výlučným vlastníkem zboží až do úplného zaplacení kupní ceny kupujícím


5. ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY - REKLAMACE


V souladu s §53. odst. 7 Občanského zákoníku může spotřebitel do 14 dnů od převzetí zboží odstoupit od smlouvy ( zboží však musí být navráceno nepoškozené, kompletní, nejevící známky užívání , pokud možno v původním neporušeném obalu ). Uplatní-li spotřebitel právo na odstoupení dle odst.7, má dodavatel právo dle §53 odst.10 na náhradu vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží..

Pokud se tak rozhodne, musí projev vůle o odstoupení od smlouvy odeslat prodávajícímu nejpozději do 14. dne od převzetí věci. Doporučujeme tak učinit nejlépe písemnou formou, která zajišťuje zejména prokazatelnost učiněného právního úkonu, kterým se smlouva ruší.

Spotřebitel je povinen odevzdat prodávajícímu nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebení, pokud možno v původním obalu a s veškerým příslušenstvím dodat zpět. Po obdržení vráceného zboží prodávající kupujícímu vrátí zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem a to nejpozději do 30 dnů od účinnosti projevu vůle kupujícího.

Společně s vráceným zbožím je nutno zaslat originál daňového dokladu ( v případě vrácení pouze části objednávky bude přepsán a zaslán zpět ). Zásilka nesmí být zaslána dobírkou, nebude ze strany prodejce přijata !

Peníze za vrácené zboží je zasláno převodem na účet, složenkou. na Vámi uvedenou adresu do 14-ti dnů. Při nesplnění uvedených podmínek může prodávající vůči spotřebiteli uplatnit kompenzaci za snížení hodnoty vraceného zboží.

 

 

6. STORNOVÁNÍ OBJEDNÁVKY


 

Odeslanou a potvrzenou objednávku je možné stornovat před odesláním zboží, elektronickou poštou nebo telefonicky (prosíme, uveďte číslo Vaší objednávky), a to však nejpozději do 11h dopoledne následujícího pracovního dne, poté jsou již objednávky expedovány a storno není možné !


Storno poplatky nejsou neúčtovány.


7. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ


  Při prodeji zboží shromažďuje prodávající pouze kontaktní údaje nutné pro odeslání zboží a komunikaci s kupujícím. Tyto údaje nejsou poskytovány třetím stranám s výjimkou dopravců. O změnu osobních údajů nebo jejich vymazání lze požádat osobně, telefonicky nebo e-mailem.


8. OSTATNÍ

 
Obchodníkům a organizacím po zaslání kopie ŽL nabízíme při pravidelných odběrech zajimavé výrazné SLEVY.


9. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ


Tyto Obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetové stránce prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky. Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad akceptuje veškerá ustanovení Obchodních podmínek.

Odesláním objednávky souhlasí kupující také s výší ceny objednaného zboží a expedičních a dopravních nákladů.

 
jsme na Facebooku Doprava zdarma Výhody nákupu
Rychlý kontakt Menu
GENERAL ARMY, spol. s.r.o
ul. Pionýrů 839
73801 Frýdek-Místek
Czech Republic
telefon +420 558 638 206
mobil +420 737 465 465
telefon +420 558 638 206
e-mail obchod@pyro-shop.cz
skype armyshopiva
icq 391-684-575
O společnosti / Obchodní podmínky / Jak nakupovat / Reklamační řád / Praktické informace / Fotogalerie / Kontakty

© General army, spol. s.r.o. 2010. Vyrobilo Eline.cz